Język:

Zajęcia pozalekcyjne


 

 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE 

W KLASACH 1 - 3, W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

 • p. E. Siemińska-Nogieć zaj. dyd. – wyr. wtorek 11.45-12.30, s21B klasa 3d
p. M. Skalska – Szych zaj dyd. – wyr.z j. angielskiego klasy drugie, wtorek 11.40-12.25, s.205
p. L. Darasz zaj. dyd.-wyr, piątek 11.45-12.30, s.204 klasa 2a
p. J. Banach – Milc, zaj. dyd.-wyr, czwartek 11.45-12.30, s28B klasa 1d
p. K.Dyl zaj. dyd.-wyr, czwartek 8.55 – 9.40, s37B klasa 3c
p. M. Balińska zaj. dyd.-wyr, wtorek 11.45-12.30, s204B, klasa 3a
p. M. Barczewska zaj. dyd.-wyr, wtorek 11.45-12.30, s304B klasa 2e
p. K. Cichostępska zaj. dyd.-wyr, poniedziałek 11.45-12.30, s204B klasa 2g
• p. K. Kosowska zaj. dyd.-wyr, czwartek 11.45-12.30, s204B klasa 2c
• p. D. Piecha zaj. dyd.-wyr, czwartek 8.55-9.40, s31B klasa 3g
• p. E.Pisarska zaj. dyd.-wyr, środa 13.25-14.20, s205B klasa 1e
• p. E. Bajorek zaj. dyd.-wyr z j. angielskiego klasy trzecie , środa 12.40-13.25, s26B
• p. A. Kasperkiewicz zaj. dyd.-wyr, wtorek 8.55-9.40, s.204B klasa 2b
• p. J. Skrzypek zaj. dyd.-wyr, piątek 7.50-8.35, s18B klasa 1a
• p. M. Nowak zaj. dyd.-wyr, czwartek 11.45-12.30, s304B klasa 2d
• p. E. Wypych zaj. dyd.-wyr, środa12.40-13.25, s11B klasa 3e
• p. J. Łosiowska zaj. dyd.-wyr, piątek 13.35 – 14.20 , s27B klasa 2f
• p. E. Przerwa – Szwedzicka , zaj. dyd.-wyr, wtorek 8.55-9.40, s31B klasa 1c
• p. A. Plucińska , zaj. dyd.-wyr, wtorek 12.40-13.25, s38B klasa 3f
• p. B. Janikowska, zaj. dyd.-wyr, wtorek 11.45-12.30, s32B klasa 3b


ZAJECIA DODATKOWE I KÓŁKA


• p. E.Augustyn – Kółko szachowe – poniedziałek 15.25-16.10, sala31B

• p. E Bajorek – English Perfect – wtorek 12.40-13.25, sala 204B

• p. J. Łosiowska – Mali odkrywcy – piątek 8.55- 9.40, sala 204B

• p. K. Cichostępska – Kółko kaligraficzne – środa 14.30-15.15,

• p. D. Piecha – Młody Artysta –piątek 14.00-14.45, sala26B

 

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE Z J. POLSKIEGO, J. ANGIELSKIEGO I MATEMATYKI W KLASACH 4 - 8, W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

 p. M. Sadowska, j. polski kl. 4a, wtorek12.40-13.25, sala 22C
p. A-M. Drewniak, j. polski kl. 4b, wtorek 13.35-14.20, sala 37C
p. D. Galica, j. polski kl.4f, wtorek14.30-15.15, sala 17C
p. D. Skoczylas, j. polski kl. 4d, 4c, wtorek 13.35-14.20, sala 38C
p. M. Kalinowska, matematyka kl. 4a,4b,4c, wtorek 13.35-14.20, sala 15C
p. K. Szczykowska , matematyka kl. 4d, 4f, wtorek 12.40-13.25, sala 37C
p. S. Feluś, matematyka, kl. 4e, czwartek 13.35-14.20, sala 27C
p. J. Mrozek, j. angielski, kl. 4e, 4d, czwartek 8.00-8.45, sala 31C
p. A. Olkuska, j. angielski, kl. 4a, 4b, 4c, 4f, wtorek 13.35-14.20, sala 13D
p. D. Skoczylas, j. polski, kl.5a, 5b, poniedziałek 13.35-14.20, sala 22D
p. I. Piotrowska-Fryc, j. polski, kl. 5d, 5e, czwartek 13.35-14.20, sala 37C
p. D. Galica, j. polski, kl. 5c, czwartek 14.30-15.15, sala 15C
p. M. Sadowska, j. polski, kl. 5g, czwartek 8.00-8.45, sala 12C
p. A-M. Drewniak, j. polski, kl. 5f, środa 14.30-15.15, sala 27C
p. S. Feluś, matematyka, kl. 5e, wtorek 13.35-14.20, sala 11C
p. S. Feluś, matematyka, kl. 5a, 5d, środa 13.35-14.20, sala 12C
p. B. Nawalaniec, matematyka, kl. 5f, czwartek 8.00-8.45, sala 31D
p. K. Szczykowska, matematyka, kl. 5c, piątek 8.00-8.45, sala 32C
p. A. Krzak, matematyka, kl. 5b, 5g, poniedziałek 13.35-14.20, sala 28C
p. A. Olkuska, j. angielski, kl. 5a, 5b, 5c, 5d, 5e, 5g, wtorek14.30-15.15, sala 11C
p. A-M. Drewniak, j. polski, kl. 6f, 6g, środa 13.35-14.20, sala 27C
p. P. Żądło, j. polski, kl. 6a, 6b, 6d, czwartek 13.35-14.20, sala 32C
p. E. Płoskoń, j. polski, kl. 6c, 6e, wtorek 8.00-8.45, sala 18C
p. A. Krzak, matematyka, kl. 6b, 6c, 6d, 6e, 6g, czwartek 13.35-14.20, sala 28C
p. S. Feluś, matematyka, kl. 6a, 6f, środa 12.40-13.25, sala 31C
p. K. Sobczak, j. angielski, kl. 6a, 6b, 6c, 6d, 6e, 6f, 6g, piąte ,13.35-14.20, sala C11
p. U. Wielgosz, j. polski, kl. 7a, wtorek 7.05-7.50, sala 27
p. P. Żądło, j. polski, kl. 7b, środa 13.35-14.20, sala 24D
p. U. Wielgosz, j. polski, kl. 7e, środa 14.30-15.15, sala 34D
p. D. Skoczylas, j. polski, kl. 7c, poniedziałek 14.30-15.15, sala 22D
p. E. Płoskoń, j. polski, kl. 7d, wtorek 13.35-14.20, sala 17C
p. M. Binger, matematyka, kl. 7a, 7d, czwartek 13.35-14.20, sala 38C
p. A. Krzak, matematyka, kl. 7b, poniedziałek 14.30-15.15, sala 28C
p. B. Czepiec-Mróz, matematyka, kl. 7c, 7e, czwartek 14.30-15.15, sala 33D
p. E. Kajtoch, j. angielski, kl. 7a, 7b, 7c, 7d, 7e, czwartek 14.30-15.15, sala 13D
p. I. Piotrowska-Fryc, j. polski, kl. 8a, 8c, czwartek 7.05-7.50, sala 37C
p. B. Pęcikiewicz, j. polski, kl. 8b, 8d, poniedziałek 15.20-16.05, sala 22D
p. M. Kalinowska, matematyka, kl. 8a, piątek 8.00-8.45, sala 36C
p. K. Szczykowska, matematyka, kl. 8b, 8c, wtorek 7.05-7.50, sala 18C
p. B. Czepiec-Mróz, matematyka, kl. 8d, czwartek 13.35-14.20, sala 33D
p. K. Chalcarz, j. angielski, kl. 8a, wtorek 14.30-15.15, sala 31C
p. K. Chalcarz, j. angielski, kl. 8b, 8c, 8d, wtorek 8.00-8.45, sala 18

 

ZAJĘCIA  DLA UCZNIÓW ZDOLNYCH W KLASACH 4 - 8, W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

 

p. J. Mrozek, j. angielski, kl. 7, 8, środa, 7.05-7.50, sala 31C
p. P. Wrona, kółko chemiczne, I sem. kl. 8, II sam. kl. 7, wtorek 7.05-7.50, sala 21D
p. B. Nawalaniec, zaj. zozw. – fizyka, I sem kl. 8, II sem. kl.7, środa 7.05-7.50, sala 31D
p. M. Pawełek, kółko biologiczne, kl. 7, 8, wtorek 14.30-15.15, sala 22D
p. I. Hajduk-Podkówka, kółko geograficzne, kl. 7, 8, czwartek 7.05-7.50, sala 32D
p. A-M. Drewniak, kółko teatralne, kl. 5f, 6a, 6f, piątek 13.35-14.20, sala 27C
p. A. Latuszek, kurs przyg. do egz. FCE, wybrani uczniowie, wtorek 14.30-15.15, czwartek 15.25-16.10, sala 18C
p. J. Mika, zaj. rozw. – j. hiszp., I sem. kl. 8, II sam. kl. 7, poniedziałek 15.25-16.10, sala 22C
p. P. Żadło, kółko polonistyczne, kl. 7, 8, wybrani uczniowie, czwartek 14.30-15.15, sala 27C
p. A. Wójcik, kółko wokalne, kl. 5, 6, poniedziałek 14.30-15.15, sala 10C
p. A. Latuszek, „Go beyond” kółko – j.ang, kl. 5d, czwartek 14.30-15.15, sala 21C
p. K. Piechowicz, kółko historyczne, kl. 4-8, poniedziałek 15.25-16.10, sala 12C
p. B. Nawalaniec, kółko matematyczne, wtorek 7.05-7.50, sala 31D
p. A. Krzak, kółko mat. – przygotowanie do konkursów: Kangur, Olimpus, kl. 4-6, wtorek 13.35-14.20, sala 28C
p. M. Augustyn, zaj. rozw. – historia, kl.4-8, czwartek 7.05-7.50, sala 24D
p. E. Augustyn, kółko szachowe, kl. 4-8, poniedziałek 15.25-16.10, sala 31B
p. S. Feluś, kółko matematyczne, kl. 5-6, wtorek 14.30-15.15, sala 24D
p. B. Przybyłowicz, kółko sportowe, kl. 4-5, wtorek 14.30-15.15, sala gim.
p. K. Radwańska, kółko sportowe, kl. 6-7, środa 14.30-15.15, sala gim.