Harmonogram zbiórek makulatury w roku szkolnym 2019/2020

Zbiórka makulatury zostaje zawieszona.

[pobierz] 0.1 MB Regulamin Rady Rodziców

SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Michał Filiciak - przewodniczący

Anna Czapnik - zastępca przewodniczącego

Anna Rusin - sekretarz

Zofia Oleksak- skarbnik

Anna Adamczyk- członek

Witold Rams -członek

Łukasz Mazur - członek

Grzegorz Guzik - członek

Dyżur Prezydium RR oraz skarbnika RR w dniach zebrań i dni otwartych od
godz.16.30- 17.00 (w razie potrzeby również w godz. 17.30-18.30)

Adres e - mail: radarodzicowsp2@op.pl

RACHUNEK BANKOWY:

RADA RODZICÓW PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2

POCZTOWY PAKIET RR

59 1320 0019 1660 4171 2000 0001

Trwa zbiórka zużytych tuszy, tonerów do drukarek, baterii oraz plastikowych zakrętek. Makulaturę, puszki aluminiowe i butelki PET zbieramy w określonych terminach, które podawane są na bieżąco. Organizujemy też zbiórki elektro-śmieci.
Terminy podamy odpowiednio wcześniej.
Nakrętki, baterie i tonery można składać w szatni I - III lub w pokoju RR, nr 103 w pawilonie B.

Z inicjatywy rodziców, w holu naprzeciw automatu z napojami obok portierni, znajduje się skarbonka. Nazwaliśmy ją: PUSZKA DOBREGO SERDUSZKA. Można wrzucać do niej pieniążki, które będą przeznaczone na potrzeby dzieci takie jak: bilety do kina, muzeum itp., które ze względu na złą sytuację materialną w domu nie mogą pokryć kosztów zorganizowanych przez klasę wyjść. Już nieraz pokazaliście, że na Wasze serca, otwarte dla innych można zawsze liczyć. Mamy nadzieję, że i tym razem wasza ofiarność będzie duża. Dziękujemy.