Rada Samorządu Uczniowskiego

DZIAŁANIA REALIZOWANE PRZEZ RADĘ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W LISTOPADZIE 2019:

- Tydzień biało-czerwony (4-8.11.2019)

- „Biało-czerwona dla przedszkolaka” - odwiedziny przedstawicieli RSU w przedszkolach, rozdawanie chorągiewek, rozmowy o odzyskaniu niepodległości

- Wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych (8.11.2019)

- Dzień Pluszowego Misia  (zbiórka maskotek i materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów szpitalnych)

- Zakręcony Piątek - Dzień bez mundurka (29.11.2019)

DZIAŁANIA REALIZOWANE PRZEZ RADĘ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO W PAŹDZIERNIKU 2019:

- Zaprzysiężenie nowo wybranej Rady Samorządu Uczniowskiego; apel porządkowy (9.10.2019)

- Przygotowanie niespodzianki dla Nauczycieli i Pracowników Szkoły z okazji Święta Edukacji Narodowej (11.10.2019)
- „Kolorowa 11”- biało-granatowy (11.10.2019)

- Uroczyste Ślubowanie klas 1 (14.10.2019 )

- Międzyklasowy konkurs na plakat "Dekalog Ekologa-Patrioty"

- "BohaterON – włącz historię!" - ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.

- Zakręcony Piątek - Dzień bez mundurka (25.10.2019)

DZIAŁANIA REALIZOWANE PRZEZ RADĘ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO WE WRZEŚNIU 2019:

- Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego (2.09)

- Działania w ramach tygodnia "W Akademii Dobrych Manier"

- Dzień Kropki (13.09)

- „Okulary dla Afryki” – ogólnopolska zbiórka używanych okularów

- "Kredkobranie" (zbiórka przyborów szkolnych i nowych lektur szkolnych dla polskich uczniów mieszkających na Ukrainie ,Litwie i  Białorusi) - zbiórka trwa do 26 września
- BohaterON – włącz historię! - ogólnopolska kampania mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.

- Szkolna Poczta z okazji Dnia Chłopaka, życzenia dla chłopców przez radiowęzeł (30.09)

- Zakręcony Piątek - Dzień bez mundurka (27.09)

Rok szkolny 2019/2020 możemy uznać za rozpoczęty! Czas na działania, bo w głowach mnóstwo pomysłów. Przedstawiamy wam skład nowej Rady Samorządu Uczniowskiego i zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy:

Prezydent Szkoły–
Gabriela Pitala kl.7c
Wiceprezydent
- Ewa Bialik kl.7c
Sekretarz
– Maja Otto

Sekcja radiowa – Wiktoria Kłęczek kl.7d
Sekcja imprezowa –
 Gracjan Janik kl.6c

Sekcja porządkowa - Małgorzata Kowalska kl.8a

Sekcja dekoratorska - Julia Wojnar kl.7

Sekcja ekologiczna: Maja Piątek kl.8d

Szkolna Rada Wolontariatu: Maja Piątek kl.8d

Członkami RSU są także uczniowie klas I-III.

Opiekunowie Rady Samorządu Uczniowskiego:

p. Joanna Mrozek, p. Karolina Chalcarz, Justyna Mika
Klasy młodsze: p. Mariola Skalska-Szych, p.Elżbieta Przerwa-Szwedzicka, p.Kamila Bilska-Kosowska