Już niedługo zabrzmi ostatni dzwonek w roku szkolnym 2025/2026. W związku z tym zapraszamy naszych Uczniów na uroczystości zakończenia zajęć w tym roku szkolnym.
- 25.06 (czwartek) - pożegnamy naszych Ósmoklasistów. Początek o godzinie 16:00 w sali gimnastycznej.
- 26.06 (piątek) - godz. 8:00 - klasy 1,2,3,4 - rozpoczynamy wspólnym spotkaniem w sali gimnastycznej, po którym odbędą się spotkania z Wychowawcami w salach lekcyjnych.
- 26.06 (piątek) - godz. 10:30 - klasy 5,6,7 - rozpoczynamy wspólnym spotkaniem w sali gimnastycznej, po którym odbędą się spotkania z Wychowawcami w salach lekcyjnych.
- 26.06 (piątek) - godzina uzgodniona z Wychowawcą - zapraszamy Ósmoklasistów po odbiór świadectw ukończenia Szkoły.
W piątek 26.06 będzie można zapisać Dziecko do świetlicy szkolnej w roku szkolnym 2026/2027 w godzinach od 7:30 do 12:00.
Polski
English US