Język:

Zajęcia pozalekcyjne


 

 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE 

W KLASACH 1 - 3, W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

p. E. Siemińska - Nogieć zaj. dydaktyczno - wyrównawcze wtorek 12.40 – 13.25 ( 6 godz. lek.) 21B klasa 2d

p. J. Banach - Milc zaj. dydaktyczno - wyrównawcze wtorek 8.00 – 8.45 (1 godz. lek.) 28B klasa 3e
p. E. Przerwa - Szwedzicka zaj. dydaktyczno - wyrównawcze wtorek 12.40 – 13.25 ( 6 godz. lek.) 28B klasa 3f

p. J. Skrzypek zaj. dydaktyczno - wyrównawcze czwartek 12.40 – 13.25 ( 6 godz. lek.) 306 B klasa 3a
p. D. Piecha zaj. dydaktyczno - wyrównawcze poniedziałek 8.55 – 9.40 (2 godz. lek.) 12B klasa 2g

p. K. Stożek zaj. dydaktyczno - wyrównawcze wtorek 12.40 – 13.25 ( 6 godz. lek.) 37 B klasa 3b
p. E. Bajorek zaj. dydaktyczno – wyrównawcze z języka angiekskiego piątek 7.00 – 7.45 37 B klasy drugie
p. K. Dyl zaj. dydaktyczno - wyrównawcze poniedziałek 8.00 – 8.45 ( 1 godz. lek.) 37 B klasa 2c
p. M. Barczewska zaj. dydaktyczno - wyrównawcze czwartek 12.40 – 13.25 ( 6 godz. lek.) 38 B klasa 1e
p. B. Janikowska zaj. dydaktyczno - wyrównawcze środa 12.40 – 13.25 ( 6 godz. lek.) 32 B klasa 2b
p.  K. Kosowska zaj. dydaktyczno - wyrównawcze czwartek 12.40 – 13.25 ( 6 godz. lek.) 22 B klasa 1c
p. R. Piastuch zaj. dydaktyczno - wyrównawcze poniedziałek 12.40 – 13.25( 6 godz. lek.) 31 B klasa 3d
p. M. Balińska zaj. dydaktyczno - wyrównawcze poniedziałek 12.40 – 13.25 ( 6 godz. lek.) 32 B klasa 2a
p. M. Nowak zaj. dydaktyczno - wyrównawcze środa 11.45 – 12.30 (5 godz. lek.) 204 B klasa 1d

ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO - WYRÓWNAWCZE Z J. POLSKIEGO, J. ANGIELSKIEGO I MATEMATYKI W KLASACH 4 - 8, W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 p. B. Pęcikiewicz j. polski klasy 4a,4e środa 13.35-14.20, sala 15C
p. D. Skoczylas j. polski klasy 4b,4g piątek, 8.00-8.45, sala 15c
p. I. Piotrowska j. polski klasa 4d, czwartek, 13.35-14.20, sala 15C
p. M. Sadowska j. polski klasa 4c poniedziałek, 8.00-8.45, sala 24D
p. S. Feluś matematyka klasy 4a,4d,4e poniedziałek 13.35-14.20, sala 15C
p. B. Nawalaniec matematyka klasy 4g,4f wtorek, 13.35-14.20, sala 38C
p. K. Szczykowska matematyka klasy 4c,4b wtorek13.35-14.20, sala 24D
p. A. Olkuska j. angielski klasy 4a,b,c,d,e,f,g, piątek, 13.35-14.20, sala 15C
p. A.-M. Drewniak j. polski klasy 5f,5g poniedziałek, 8.00-8.45, sala 34D
p. P. Żądło j. polski klasy 5a,5b,5d piątek, 7.10-7.55, sala 27C
p. E. Płoskoń j. polski klasy 5c,5e, piątek, 7.05-7.55, sala 17C
p. A. Krzak matematyka klasy 5d,5e,5c, 5g piątek, 12.40- 13.25, sala 28C
p. S. Feluś matematyka klasy 5a,5f, czwartek,12.40-13.25, sala 32C
p. U. Wielgosz j. polski klasa 6a piątek, 12.40-13.25, sala 15C
p. U. Wielgosz j. polski klasa 6b środa, 13.35-14.20, sala 27C
p. U. Wielgosz j. polski klasa 6e poniedziałek, 13.35-14.20, sala 27C
p. D. Skoczylas j. polski klasy 6c,6d
p. M. Binger matematyka klasa 6a, piątek, 13.35-14.20 sala 38C
p. S. Feluś matematyka klasa 6b czwartek, 14.30-15.15 sala 18C
p. B. Czepiec- Mróz matematyka klasa 6c,6e środa,13.35-14.20, sala 18C
p. E. Kajtoch j. angielski klasy 6a,6b,6c,6d,6e poniedziałek, 14.30- 15.15 sala13D
p. I. Piotrowska j. polski klasy 7a, 7c czwartek, 14.30-15.15 sala 37C
p. B. Pęcikiewicz j. polski klasy 7b,7d poniedziałek 13.35-14.20 sala 17C
p. M. Kalinowska matematyka klasa 7a wtorek, 13.35-14.20 sala 15C
p. K. Szczykowska matematyka klasa 7b,7c piątek, 7.05-7.55 sala 12C
p. B. Czepiec- Mróz matematyka klasa 7d środa, 14.30-15.15 sala 18C
p. E. Kajtoch j. angielski klasy 7a,7b,7c,7d wtorek, 14.30-15.15 sala 13D
p. D. Skoczylas j. polski klasy 8a,8f czwartek, 14.30-15.15 sala 37C
p. P. Żądło j. polski klasy 8b,8e wtorek, 14.30-15.15 sala 27C
p. A.-M. Drewniak j. polski klasy 8c 8f środa, 14.30-15.15 sala 27C
p. M. Sadowska j. polski klasa 8d środa 13.35-14.20 sala 17C
p. M. Binger matematyka klasy 8a,8f,8e czwartek, 14.30- 15.15 sala 38C
p. B. Czepiec- Mróz matematyka klasy 8b,8c, wtorek, 14.30-15.15 sala 18C
p. K. Szczykowska matematyka klasa 8d wtorek, 14.30-15.15 sala 12C
p. K. Chalcarz j. angielski klasy 8c,8e,8f środa, 14.30-15.15 sala 31C

 

ZAJĘCIA  DLA UCZNIÓW ZDOLNYCH W KLASACH 4 - 8, W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

 p. K. Chalcarz j. angielski klasy 8 wtorek, 14.30-15.15 sala 31C
p. J. Mrozek j. angielski klasa 8d poniedziałek, 7.05-7.55 sala 31C
p. M. Binger matematyka klasa 8f środa, 14.30-14.15 sala 38C
p. S. Feluś matematyka klasy 7-8 poniedziałek, 14.30-15.15 sala 18C
p. B. Czepiec- Mróz matematyka klasy 7d,8c czwartek, 7.05-7.55 sala18C
p. P. Wrona chemia klasy 8 wtorek,13.35-14.20 sala 21D
p. J. Mika j. hiszpański klasy 8 poniedziałek, 15.15-16.00 sala32C
p. B. Nawalaniec fizyka klasy 7-8 środa, 7.05-7.55 sala 31D
p. I. Hajduk-Podkówka geografia klasy 7-8 czwartek, 7.05-7.55 sala 32D
p. M. Pawełek biologia klasy 7-8 poniedziałek, 13.35-14.20 sala22 D
p. K. Szewczyk historia klasy 7-8
p. P. Żądło j. polski klasy 7-8

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIA W KLASACH 4 - 8, W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

 

p. A. Latuszek j. angielski klasy 5 środa 14.30-15.15, sala 21C
p. J. Pierzchała- Cempura koszykówka klasy 7-8 poniedziałek i czwartek 14.30-16.30 sala G1/1, G1/2
p. J. Pierzchała- Cempura SKS klasy 7-8 wtorek 14.30 – 15.30 sala G1/1, G1/2