Szkolny Punkt Informacji i Kariery SPInKa

Szanowni Państwo,
1) Pragniemy poinformować Państwa, że w tym roku została przygotowana specjalna oferta dla rodziców i opiekunów uczniów kończących szkoły podstawowe i gimnazjalne - mogą oni wziąć udział w spotkaniu z doradcą zawodowym na temat: „Jak pomóc dziecku wybrać szkołę? Rodzic pierwszym doradcą zawodowym” podczas „Festiwalu Zawodów” przy ul. Galicyjskiej 9 w Krakowie.
Przewidziane są trzy terminy spotkań, do wyboru: piątek 22 marca godz. 10:30, sobota 23 marca godz. 10:30 lub 12:30.
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne, jednak obowiązują zapisy do dnia 15 marca godz. 12:00.
Szczegółowe informacje i formularz rejestracyjny znajdą Państwo pod linkiem: https://www.malopolska.pl/jak-pomoc-dziecku-wybrac-szkole
2) W dniu 21 marca tj. czwartek wszystkie uczniowie klas ósmych wraz z wychowawcami będą uczestniczyć w „ Festiwalu zawodów”.
3) Informacje dotyczące terminu rekrutacji po klasie ósmej oraz o dniach otwartych w liceach i technikach są zamieszczone na tablicy informacyjnej w pawilonie D na II piętrze.
4) Jest możliwość dla uczniów skorzystania z konsultacji n/t określenia swoich predyspozycji i wyboru szkoły po VIII klasie, u doradcy zawodowego p. M.Sadowskiej codziennie od godz. 14.30- 16.00 w pokoju 103 C,

[pobierz] 0.5 MB regulamin-spinka-2018

Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w zajęciach z doradztwa edukacyjno-zawodowego w Szkolnym Punkcie Informacji i Kariery w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”

[pobierz] 0.3 MB harmonogram-dla-uczniow