Konkursy


2014-12-09

  • KONKURSY EKOLOGICZNE, M. Pawełek, M. Dajda (cały rok)
  • SUDOKU M. Binger, B. Czepiec-Mróz (cały rok)
  • KONURSY TECHNICZNE, M. Binger, (cały rok)
  • Całoroczne rozgrywki między klasami nauczyciele WF (rok szkolny)
  • KONKURS WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO- What do we know about Poland –kl VI- X, XI
  • MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z JĘZYKA POLSKIEGO -20.10.2014 etap szkolny, 09.01.2015 etap rejonowy – p.E.Płoskoń
  • MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z PRZYRODY M. Pawełek (5. 11 etap szkolny, 15.01 etap rejonowy)
  • MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY Z MATEMATKI B Czepiec-Mróz, K. Szczykowska (7.11 etap szkolny, 13.01 etap rejonowy)
  • MAŁOPOLSKI KONKURS KURATORYJNY – BIBLIJNY – s.Nikoletta Florek, ks.Ryszard Gacek
  • MAŁOPOLSKI KONKURS WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO kl.V-VI – etap szkolny i rejonowy 2014 – p.K.Chalcarz, J.Mrozek
  • KRAKOWSKA MATEMATYKA B. Czepiec-Mróz, K. Szczykowska ( 20.11 etap szkolny,
  • KONKURS LITERACKI – „Jak pory roku Vivaldiego...”- konkurs III – etapowy: Lato-Jesień, Zima, Wiosna – XI, 29 I, IV- p.M.Korybko, B.Pęcikiewicz, E.Płoskoń, D.Skoczylas
  • MIKOŁAJKI SPORTOWE nauczyciele WF (grudzień)
  • KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Projekt Christmas w kl.V –grudzień - nauczyciele języka angielskiego
  • KONKURS ORTOGRAFICZNY – etap klasowy 04.12.2014, etap szkolny 11.12.2014 – p.M.Korybko, D.Skoczylas
  • KONKURS KOLĘD – dla klas IV-VI –I –p.A.Dziedzic, T.Diaczuk
  • KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO – FOX – dla klas III – VI – 03.03.2015- p.Ewa Kajtoch
  • KONKURS RECYTATORSKI – wiersz o Krakowie –28.01.2015 – p.B.Pęcikiewkicz, E.Płoskoń
  • KANGUR M. Kalinowska, M. Binger (marzec 2015)
  • KONKURS CZYTELNICZY – marzec 2015 - p.Agnieszka Urban, E.Płoskoń
  • KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Project Easter dla klas czwartych – p. K.Chalcarz, J.Mrozek, A.Olkuska
  • TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO nauczyciele WF (kwiecień)
  • KONKURS WIEDZY (historia, j.polski)- sylwetka patrona, św. Wojciecha i jego ślady w Gnieźnie, Poznaniu, Biskupinie – kwiecień 2015 – p.P.Tabasz, E.Płoskoń
  • KONKURS PLASTYCZNY – św.Wojciech ( IV)- p.J.Skarbek
  • KONKURS Z RELIGII –Rok liturgiczny w kościele katolickim – IV- ks.R.Gacek, s.Nikoletta
  • KONKURS MŁODYCH TALENTÓW M. Pawełek, K.Radwańska, A. Dziedzic (maj)
  • KONKURS PIOSENKI ANGIELSKIEJ - „Sing with us”- V- nauczyciele muzyki i j.ang.
  • ŚWIĘTO SPORTU nauczyciele WF (czerwiec)
  • KONKURS WIEDZY - o krakowskich świętych i błogosławionych – VI – p.P.Tabasz
  • OGÓLNOPOLSKIE KONKURSY ekologiczne (według harmonogramu) M. Pawełek, M. Dajda