Język:

Konsultacje i dyżury Nauczycieli


 Konsultacje dla uczniów klas 4 - 8 w roku szkolnym 2018/2019

 

p. Grzegorz Anioł w-f  wtorek 13.35-14.25, sala gimnastyczna
p. Michał Augustyn historia/WOS poniedziałek14.30-15.15 24D
p. Maciej Binger matematyka, informatyka 6a,5b piątek 13.35-14.20 38C
p. Maciej Binger matematyka, informatyka klasy 8a,8f czwartek 14.30-15.15 38C
p. Karolina Chalcarz j. angielski środa 14.30-15.15 31C
p. Barbara Czepiec- Mróz matematyka klasy 6c, 6e wtorek 13.35-14.20 32C
p. Małgorzata Dajda biologia, przyroda poniedziałek 14.30-15.15 26C
p. Teresa Diaczuk plastyka środa 15.25 – 16.10 36C
p. Walter Dorman technika/inf. wtorek 14.30-15.15 26C
p. Anna Maria Drewniak j. polski wtorek 7.05-7.50 27C
p. Sabina Feluś matematyka klasy 4a, 4d, 4e czwartek 12.40-13.25 27C
p. Sabina Feluś matematyka klasy 5a, 5f poniedziałek 13.35-14.20 18C
p. Dorota Galica j. polski poniedziałek 16.00-16.45 17C
p. Iwona Hajduk- Podkówka geografia środa 7.05-7.50 32D
s. Hiacynta religia wtorek/czwartek 14.30-15.1511C
p. Anna Jędrzejczyk w-f wtorek 14.30-15.15
p. Ewa Kajtoch j. angielski piątek 14.30-15.15 17C
p. Magdalena Kalinowska matematyka wtorek 14.30-15.15 15C
p. Alicja Krzak matematyka klasy 4b, 4g, 5d, 5e, 5g, 6b, środa 13.35-14.20 28C
p. Alicja Latuszek j. angielski czwartek 14.3015.15 21C
p. Konrad Leśniak w-f, poniedziałek 13.35-14.20, sala gimnastyczna
p. Justyna Mika j. hiszpański czwartek 15.20-16.10 32C
p. Joanna Mrozek j. angielski wtorek 14.30-15.15 32C
p. Barbara Nawalaniec fizyka, matematyka wtorek 14.30-15.15 31D
ks. Łukasz Nizio religia wtorek 12.40-13.25 pokój nauczycielski pawilon C
p. Alina Olkuska j. angielski piątek 14.30-15.15 13D
p. Mariola Pawełek biologia, przyroda poniedziałek 13.30-15.15 22D
p. Barbara Pęcikiewicz j. polski poniedziałek 14.30-15.15 17C
p. Joanna Pierzchała-Cempura w-f, wtorek 14.30-15.15, sala gimnastyczna
ks. Dariusz Pietrzak religia wtorek 12.40-13.25 pokój nauczycielski pawilon C
p. Ilona Piotrowska j. polski czwartek 15.20-16.10 15C
p. Elżbieta Płoskoń j. polski wtorek 7.05-7.50 17C
p. Bożena Przybyłowicz w-f środa 14.30-15.15
p. Katarzyna Radwańska w-f środa 14.30-15.15
p. Małgorzata Sadowska j. polski środa 13.35-14.20 103C
p. Dorota Skoczylas j. polski środa 13.35-14.20 37C
p. Marta Sumara w-f, środa 13.35-14.20, sala gimnastyczna
p. Krystyna Szczykowska matematyka środa 14.30-15.15 17C
p. Katarzyna Szewczyk historia poniedziałek 14.30-15.15 12C
p. Anna Tabasz przyroda środa 11.45-12.30 piątek 14.30-15-15 303C
p. Piotr Tabasz historia wtorek 13.35-14.20 303C
p. Beata Urban religia, wtorek 14.30-15.15, 11C
p. Urszula Wielgosz j. polski poniedziałek 14.30-15.1527C
p. Włodzimierz Witek informatyka, czwartek 14.30-15.15, sala komputerowa
p. Anna Wójcik muzyka poniedziałek 13.35-14.20 10C
p. Piotr Wrona chemia klasy 7a-d 8a-f piątek 7.05-7.50 21D
p. Piotr Żądło j. polski poniedziałek 7.05-7.50 27C 

 

 

Dyżury Nauczycieli dla Rodziców w roku szkolnym 2018/2019

 

Oprócz planowanych zebrań i dni otwartych, proponujemy Państwu w tym roku szkolnym możliwość indywidualnego spotkania z Nauczycielami podczas cotygodniowych dyżurów. Na spotkanie podczas dyżuru można umówić się za pośrednictwem dzienniczka elektronicznego (klasy 4-8) lub dzienniczka ucznia (klasy 1-3). W każdym przypadku prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z Nauczycielem, aby sprawdzić, czy będzie na terenie Szkoły (wycieczki, zwolnienia, itp.) i czy będzie mógł poświęcić Państwu czas (konieczność zastępstw, szkolne przedsięwzięcia, uroczystości, itp.)

 

W związku z tym, że jednym z podstawowych obowiązków Nauczycieli jest dbanie o bezpieczeństwo Państwa Dzieci, Nauczyciele nie mogą rozmawiać z Państwem podczas prowadzonych przez siebie lekcji, w czasie pełnienia dyżurów i sprawowania bezpośredniej opieki nad Uczniami.

 

Prosimy Państwa o umożliwienie Nauczycielom wypełniania Ich obowiązków i uszanowania prawa Dziecka do bezpiecznej szkolnej przestrzeni.

 

 

Klasy 1 - 3

 

p. E. Bajorek j. angielski poniedziałek 8.55 – 9.40 pokój nauczycielski pawilon B
p. M. Balińska edukacja wczesnoszkolna czwartek 8.55 – 9.40 204B
p. J. Banach – Milc edukacja wczesnoszkolna czwartek 8.55 – 9.40 204B
p. M. Barczewska edukacja wczesnoszkolna czwartek 11.35 – 12.30 pokój nauczycielski pawilon B
p. K. Bilska – Kosowska edukacja wczesnoszkolna środa 9.50 – 10.35 204B
p. K. Cichostępska edukacja wczesnoszkolna środa 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski pawilon B
p. U. Dudzik logopeda wtorek17.00 – 18.00 303B
p. K. Dyl edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 11.45 – 12.30 204B
p. B. Gadacz edukacja wczesnoszkolna wtorek 11.45 – 12.30 204B
p. B. Janikowska edukacja wczesnoszkolna środa11.35 – 12.30 32B
p. A. Kasperkiewicz edukacja wczesnoszkolna wtorek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski pawilon B
p. J. Łosiowska edukacja wczesnoszkolna wtorek 9.50 – 10.35 204B
s. Magdalena religia piątek 8.00 – 9.40 pokój nauczycielski pawilon B
ks. D. Małysa religia piątek 9.50 – 10.35 pokój nauczycielski pawilon B
p. M. Nowak edukacja wczesnoszkolna wtorek 8.55 – 9.40 204B
p. R. Piastuch edukacja wczesnoszkolna piątek 15.30 – 16.15 204B
p. D. Piecha edukacja wczesnoszkolna środa 9.50 – 10.35 204B
A. Plucińska edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 10.50 – 11.35 204B
p. E. Przerwa – Szwedzicka edukacja wczesnoszkolna środa10.50 – 11.35 205B
p. B. Rotny edukacja wczesnoszkolna piątek10.50 – 11.35 204B
p. E. Siemińska edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 11.45 – 12.30 103C
p. M. Skalska – Szych j. angielski czwartek 9.50 – 10.35 205B
p. J. Skrzypek edukacja wczesnoszkolna poniedziałek11.45 – 12.30 204B
p. K. Stożek edukacja wczesnoszkolna wtorek10.50 – 11.35 204B
p. E. Wypych edukacja wczesnoszkolna poniedziałek 9.50 – 10.35 204B

 

 Klasy 4-8

 

p.  Grzegorz Anioł poniedziałek 8.00-8.45, pokój nauczycielski pawilon C
p. Michał Augustyn poniedziałek 10.50-11.35 pokój nauczycielski pawilon C
p. Maciej Binger środa 11.45-12.30 pokój nauczycielski pawilon C
p. Karolina Chalcarz piątek 10.50-11.35 pokój nauczycielski pawilon C
p. Barbara Czepiec-Mróz piątek 10.50-11.35 pokój nauczycielski pawilon C
p. Małgorzata Dajda wtorek 8.50-9.40 203C
p. Teresa Diaczuk wtorek 11.45 - 12.30 pokój nauczycielski pawilon C
p. Walter Dorman wtorek 11.45-12.30 pokój nauczycielski pawilon C
p. Anna Maria Drewniak poniedziałek 9.50-10.35 pokój nauczycielski pawilon C
p. Sabina Feluś piątek 8.55-9.40 pokój nauczycielski pawilon C
p. Dorota Galica środa 11.45-12.30 204C
p. Iwona Hajduk- Podkówka poniedziałek 9.50-10.35 pokój nauczycielski pawilon C

s. Hiacynta  czwartek 11.45-12.30 pokój nauczycielski pawilon C
p. Anna Jędrzejczyk poniedz.14.30.-15.15 pokój nauczycielski pawilon C
p. Ewa Kajtoch poniedziałek 9.50-10.35 pokój nauczycielski pawilon C
p. Magdalena Kalinowska czwartek 10.50-11.35 pokój nauczycielski pawilon C
p. Alicja Krzak środa 12.40-13.25 28C
p. Alicja Latuszek środa 10.50-11.35 pokój nauczycielski pawilon C
p. Konrad Leśniak czwartek 8.00-8.45, pokój nauczycielski pawilon C
p. Justyna Mika poniedziałek 8.55-9.40 pokój nauczycielski pawilon C
p. Joanna Mrozek  poniedziałek 8.55-9.40  pokój nauczycielski pawilon C
p. Barbara Nawalaniec poniedziałek 8.55- 9.40 pokój nauczycielski pawilon C
ks. Łukasz Nizio Wtorek 12.40-13.25 204C
p. Alina Olkuska czwartek 9.50-10.35 pokój nauczycielski pawilon C
p. Mariola Pawełek wtorek 9.40- 10.35 pokój nauczycielski pawilon C
p. Barbara Pęcikiewicz środa 11.45-12.30 204C
p. Joanna Pierzchała- Cempura wtorek, 9.50-10.35, pokój nauczycielski pawilon C
ks Dariusz Pietrzak wtorek 12.40-13.30 pokój nauczycielski pawilon C
p. Ilona Piotrowska piątek 9.50-10.35 204C

p. Elżbieta Płoskoń poniedziałek 10.50-11.30 204C
p. Bożena Przybyłowicz wtorek 11.45-12.30 pokój nauczycielski pawilon C
p. Katarzyna Radwańska piątek 11.45-12.30 pokój nauczycielski pawilon C
p. Małgorzata Sadowska poniedziałek 13.30-14.30 103C
p. Dorota Skoczylas środa 10.50-11.35, 204C
p. Marta Sumara   poniedziałek 9.50-10.35, pokój nauczycielski pawilon C

p. Barbara Syc wtorek 8.00-8.45, pokój nauczycielski pawilon C
p. Krystyna Szczykowska  wtorek 10.50-11.35, pokój nauczycielski pawilon C

p. Katarzyna Szewczyk poniedziałek12.40-13.25 pokój nauczycielski pawilon C
p. Anna Tabasz poniedziałek9.50-19.35 303C
p. Piotr Tabasz poniedziałek10.50-11.35 303 C
p. Beata Urban Wtorek 9.50-10.35, pokój nauczycielski pawilon C
p. Urszula Wielgosz środa 9.50-10.35 204C
p. Edyta Wilczek,  poniedziałek11.45-12.30, pokój nauczycielski pawilon C
p. Włodzimierz Witek czwartek 14.30-15.15, pokój nauczycielski pawilon C
p. Anna Wójcik środa 10.50-11.35 pokój nauczycielski pawilon C
p. Piotr Wrona wtorek 11.45-12.30 zaplecze sali 21D
p. Piotr Żądło wtorek 10.55-11.35, pokój nauczycielski pawilon C