Harmonogram zbiórek makulatury w roku szkolnym 2020/2021

Zbiórka makulatury zostaje zawieszona.

[pobierz] 0.5 MB SP2 Regulamin Rady Rodziców

SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

Michał Filiciak - przewodniczący
Anna Czapnik -
zastępca przewodniczącego
Maciej Kaleńczuk -
sekretarz
Zofia Oleksak-
skarbnik

Witold Rams -członek
Łukasz Mazur - członek
Grzegorz Guzik - członek
Wioletta Grycner - członek

Adres e - mail: radarodzicowsp2@op.pl

Wpłaty na Radę Rodziców, w proponowanej wysokości 80,00 zł/rok/rodzinę, można dokonywać na konto:
RADA RODZICÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2
KRAKOWSKI BANK SPÓŁDZIELCZY
75 85910007 1021 0095 3377 0001

W związku z epidemią, realizacja poniższych inicjatyw zostaje wstrzymana do odwołania

Trwa zbiórka zużytych tuszy, tonerów do drukarek, baterii oraz plastikowych zakrętek. Makulaturę, puszki aluminiowe i butelki PET zbieramy w określonych terminach, które podawane są na bieżąco. Organizujemy też zbiórki elektro-śmieci.
Terminy podamy odpowiednio wcześniej.
Nakrętki, baterie i tonery można składać w szatni I - III lub w pokoju RR, nr 103 w pawilonie B.

Z inicjatywy rodziców, w holu naprzeciw automatu z napojami obok portierni, znajduje się skarbonka. Nazwaliśmy ją: PUSZKA DOBREGO SERDUSZKA. Można wrzucać do niej pieniążki, które będą przeznaczone na potrzeby dzieci takie jak: bilety do kina, muzeum itp., które ze względu na złą sytuację materialną w domu nie mogą pokryć kosztów zorganizowanych przez klasę wyjść. Już nieraz pokazaliście, że na Wasze serca, otwarte dla innych można zawsze liczyć. Mamy nadzieję, że i tym razem wasza ofiarność będzie duża. Dziękujemy.