Language:

SCHOOL CANTEEN

Od 2. września 2013 r. posiłki dla naszych Uczniów przygotowują Panie, które wcześniej pracowały w stołówce szkolnej. Firma "Stołóweczka" założona przez jedną z Pań gwarantuje dotychczasową jakość potraw i żywienie zgodne z obowiązującymi normami. Obiad można zjeść podczas przerwy  lub po lekcjach. Z przerwy najczęściej korzystają Uczniowie klas IV-VI, natomiast Dzieci młodsze przebywające w świetlicy jedzą obiad po lekcjach w grupach świetlicowych.

Obiady we wrześniu wydawane są w godzinach od 12:00 do 14:30. W tym czasie obserwujemy, czy zaproponowana organizacja stołówki spełnia nasze oczekiwania. Jeżeli zaobserwujemy potrzebę wprowadzenia zmian, z pewnością ich dokonamy wspólnie z Firmą przygotowująca posiłki.

[download] 0.1 MB 9f5mamfirme.pl

Informacje Firmy "Stołóweczka"

1. Karty obiadowe można kupować w wyznaczonych terminach na drugiej portierni w przełączce budynku Szkoły.
2. Ze względów organizacyjnych, prosimy o dokonywanie wpłat za obiady w wyznaczonych terminach i w wyznaczonych godzinach.
3. Koszt obiadu w roku szkolnym 2015/2016 – 7,00 zł
4. W przypadku nieobecności w szkole, w celu dokonania odpisu, należy zgłosić ten fakt najpóźniej dzień wcześniej telefonicznie – tel. 12 412 10 06 – wew. 16.
5. W przypadku braku zgłoszenia, Rodzice ponoszą koszty przygotowanego posiłku (jeżeli posiłek nie został odwołany, można przyjść na stołówkę z pojemnikami i zabrać go do domu).
6. W przypadku wycieczki, jest możliwość zamówienia suchego prowiantu w zmian za obiad po uprzednim zgłoszeniu. Prosimy o zgłaszanie zamówień na suchy prowiant najpóźniej dwa dni przed planowanym wyjazdem.
7. W przypadku nieuregulowania odpłatności za kartę obiadową, zastrzegamy sobie prawo do zaprzestania wydawania posiłków.